چاپ        ارسال به دوست

برگزاری هفتمین جلسه کمیته اجرایی طرح تحول نظام سلامت استان

جناب آقای دکتر ایرانی‌خواه رییس دانشگاه:

با عملیاتی شدن طرح تحول نظام سلامت مردم از بلاتکلیفی در پرداخت‌ها رها شده‌اند
.
به گزارش خبرنگار وب‌دا از قم،
هفتمین جلسه هفتگی ستاد اجرایی طرح تحول نظام سلامت استان با حضور ریاست، معاونان و مدیران دانشگاه که در طرح تحول نظام سلامت دخیل می‌باشند و همچنین رؤسا و مدیران مراکز درمانی و سایر اعضای  فعال در این طرح برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر ایرانی خواه رییس دانشگاه ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه پرخیر و برکت رمضان بیان داشت: با عملیاتی شدن طرح تحول نظام سلامت مردم از بلاتکلیفی در پرداخت‌ها رها شده‌اند.

 

 

ایشان با اشاره به ابعاد گسترده این طرح و چگونگی اجرای آن گفت: خوشبختانه برکت این طرح آنقدر بود که با وجود وقت کم وزارت بهداشت در برنامه‌ریزی، با قوت و قدرت  اجرا شد و ادامه پیدا کرد و امید دارم چون اساس کار براساس اخلاص بوده روز به روز شاهد توفیقات بیشتری در اجرای این طرح باشیم.
رییس دانشگاه در ادامه ابراز داشت: نباید از چالش‌ها ‌هراسی به دل راه داد و از همکاران محترم می‌خواهم بدون ترس و با قدرت به کار ادامه دهند زیرا وقتی در چارچوب قوانین برای اجرای طرح وارد عمل شدیم نباید تردید به خود راه دهیم و درخواست می‌کنم همکاران و مدیران محترم نسبت به آسیب‌شناسی زوایای طرح نیز دقت نظر داشته باشند.
ایشان پیگیری جدی مصوبات جلسات ستاد اجرایی طرح تحول نظام را خواستار شد.
در ادامه این جلسه هریک از اعضا به فراخور وظائف خود، گزارشی از  روند اجرای این طرح و مشکلاتی که لازم است نسبت به رفع آنها اقدام شود را بیان داشتند.

 

١٢:٢٨ - 1393/04/10    /    شماره : ١٥٨٢٥    /    تعداد نمایش : ١٠١٦خروج