چاپ        ارسال به دوست

چهارمین بازدید ریاست دانشگاه از مراکز بهداشتی درمانی روستایی

در ادامه بازدیدهای ریاست دانشگاه از مراکزبهداشتی درمانی روستایی با هدف اصلاح یا فراهم نمودن زیرساختهای لازم در مراکز بهداشتی درمانی و خانه های بهداشت و تحقق تامین سلامت استان، دکتر ایرانی خواه به همراه مسئولین مرکز بهداشت استان و شهرستان از مراکز بهداشتی درمانی کرمچگان، کهک، بیدهند و فردو بازدید نمود.
ایشان در بازدید از مرکز کهک ضمن گفتگو با پرسنل و مراجعین این مراکز و بررسی مشکلات زیربنایی، تجهیزاتی و نیروی انسانی، دستورات لازم جهت پیگیری موارد مطرح شده را صادر نمود.
رییس دانشگاه در ادامه با حضور در مرکز بهداشتی درمانی کرمجگان به ضمن آگاهی از مشکلات و کمبودها، طی گفتگویی با معتمدین و مسئولین محلی این روستا در جهت رفع مشکلات مطروحه قول مساعد داد.در بازدید از مرکز بهداشتی درمانی روستاهای بیدهند و فردو نیز در خصوص دسترسی آسان مردم روستا تاکید فراوان شد.

همچنین با توجه به امکانات خدمات بهداشتی روستای فردو و انتقال ساختمان مرکز به مکان دیگر، نسبت به مکان یابی و مساعدتهای مسئولین استانی و ظرفیت های محلی در جهت تامین مکان مناسب  توصیه های لازم و دستور پیگیری به مسئولین بهداشتی استان در جهت تعامل با دستگ

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٠:٥٣ - 1393/04/10    /    شماره : ١٥٨٢٢    /    تعداد نمایش : ١٣١٥خروج