چاپ        ارسال به دوست

ریاست دانشگاه علوم پزشکی قم

طرح تحول نظام سلامت مانند یک انقلاب بوده و بالطبع چالش های مربوط به خود را دارد.

 

.

به گزارش خبرنگار وب‌دا از قم، هفتمین جلسه ستاد اجرایی طرح تحول نظام سلامت استان با حضور ریاست، معاونان و مدیران مسوول دانشگاه در طرح تحول نظام سلامت و همچنین رؤسا و مدیران مراکز درمانی و مسئولان و نمایندگان و مدیرانی از بیمه‌های فعال در این طرح برگزار شد.
در این جلسه آقای دکتر ایرانی‌خواه رییس دانشگاه علوم پزشکی قم ضمن تشکر از دست‌اندرکاران اجرای طرح تحول نظام سلامت تصریح کرد: الحمدلله از کیفیت جلسات برگزار شده رضایت دارم و امیدوارم خروجی و تصمیمات آن موجب ارتقای سطح سلامت مردم عزیزمان بشود.
آقای دکتر ایرانی‌خواه با بیان این نکته که لازم است مصوبات این جلسات به صورت جدی پیگیری شوند اضافه کرد: این طرح همان‌طور که پیش از این گفته شد به مانند یک انقلاب است که بالطبع مانند هر انقلابی چالش و مشکلات اولیه را دارد و نباید از رویارویی با مشکلات بترسیم.

ایشان با اشاره به جامعیت و عظیم بودن این طرح یادآور شد: در ابتدای اجرای این طرح مخالفان بسیاری در مقابل اجرای طرح تحول نظام سلامت صف کشیده بودند که در کمال تعجب هم اکنون همراه و هم‌گام طرح شده‌اند و حیف است که طرح به این بزرگی به خاطر نارضایتی هایی که قابل بررسی و رفع هستند به چالش کشیده شود.
قائم مقام وزیر در استان در خاتمه اظهار داشت: با تمام گروه‌های حوزه سلامت جلسه گذاشته شده و در آینده نیز جلساتی برگزار خواهد شد که بعد از گفتگو و جلسات، بسیاری از مشکلات دوستان حل شده است.

 


٠٧:٥٣ - 1393/03/28    /    شماره : ١٥٦٦٥    /    تعداد نمایش : ١٠٦١خروج