چاپ        ارسال به دوست

بازديد استاندار قم از طرح تحول نظام سلامت در بيمارستان شهید بهشتی

حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش استاندار قم: طرح تحول نظام سلامت اقدام بسیار بزرگی است که می‌توان از آن به عنوان یک انقلاب در نظام سلامت کشور یاد کرد

طرح تحول نظام سلامت اقدام بسیار بزرگی است که می‌توان از آن به عنوان یک انقلاب در نظام سلامت کشور یاد کرد

.
حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش استاندار قم با حضور در بیمارستان شهید بهشتی از نزدیک روند اجرای طرح تحول نظام سلامت و رضایتمندی مراجعان را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش خبرنگار وب دا از قم، حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش استاندار قم با همراهی دکتر ایرانی‌خواه رییس دانشگاه علوم پزشکی قم و مسئولين بيمارستان شهید بهشتی از مراحل اجرای طرح تحول نظام سلامت در بزرگترین مرکز درمانی شهر مقدس قم بازديد نمود. ایشان با حضور در بخش‌های مختلف این مرکز با پزشکان، کادر درمان بیمارستان، بيماران و همراهان آنان گفتگو نموده و نحوه دريافت هزينه‌ها و چگونگی ارائه خدمات درمانی را جویا شد که مراجعين و بیماران از مزایای طرح تحول نظام سلامت، خدمات پزشکی و نحوه برخورد کارکنان بیمارستان در مجموع اظهار رضايت کردند.

در حاشیه این بازدید حجت الاسلام صالحی منش استاندار قم طرح تحول نظام سلامت را به عنوان یک انقلاب در نظام سلامت کشور برشمرد و تصریح کرد: طرح تحول نظام سلامت اقدام بسیار بزرگی است که به ابتکار وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و حمایت‌های دولت تدبیر و امید وارد فاز عملیاتی شد.

استاندار قم ضمن تشکر از زحمات کارکنان بیمارستان‌های دولتی قم که توانسته‌اند با تلاش مضاعف خود طرح تحول نظام سلامت را با موفقیت اجرایی کنند، گفت: طرح تحول نظام سلامت با هدف کاهش هزینه‌های درمانی بیماران و حمایت از قشرهای آسیب پذیر در کشور در حال اجراست.

حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش از وضعیت بیمارستان شهید بهشتی ابراز رضایت نمود و افزود: امیدوارم با اجرای کامل طرح تحول نظام سلامت بتوان زمینه‌ رضایتمندی هرچه بیشتر مردم را فراهم نمود.

استاندار قم در پایان تلاش همه جانبه مسئولین دانشگاه علوم پزشکی قم را برای بهتر عملیاتی شدن این طرح را خواستار شد.

 


٠٩:٠٤ - 1393/03/19    /    شماره : ١٥٥٦٢    /    تعداد نمایش : ٦١٣خروج