چاپ        ارسال به دوست

رییس دانشگاه در نخستین روزهای اجرای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان شهید بهشتی حضور یافت

جناب آقای دکتر ایرانی‌خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در نخستین روزهای اجرای طرح تحول نظام سلامت با حضور در بیمارستان شهید بهشتی  از نزدیک نحوه اجرای این طرح را در استان مورد بررسی قرار داد.
در این بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در رابطه با این طرح تصریح کرد: تحول نظام سلامت در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مردم جز غم بیماری و بیمارداری دغدغه دیگری نداشته باشند در سطح کشور برنامه‌ریزی و اجرایی شده که مرحله اول آن از 15 اردیبهشت وارد فاز عملیاتی شده است.
ایشان در تشریح این طرح خاطر نشان کرد: مرحله نخست اجرای طرح تحول، رایگان شدن زایمان طبیعی و کاهش میزان پرداختی بیماران بستری در بیمارستان دولتی در کشور است.
قائم مقام وزیر در استان ضمن بیان بی‌سابقه بودن طرح تحول نظام سلامت در تاریخ حوزه سلامت کشور یادآور شد: مقوله سلامت جز اولین اولویتهای دولت تدبیر و امید است که انشاءالله با اجرای این طرح عظیم، ضمن بهره‌مندی مردم عزیز از برکات آن، موجبات ارتقا و گسترش سطح سلامت ملت بزرگ ایران بیش از پیش فراهم آید.
شایان ذکر است سامانه تلفنی 1590 در سراسر کشور پاسخگوی سوالات و پیگیری شکایات مراجعین گرامـی پیرامون طرح تحـول نظام سـلامت می‌باشد.

 ٠٨:٢٨ - 1393/03/07    /    شماره : ١٥٤٣٠    /    تعداد نمایش : ٥٤٢خروج